Anadolu Yakası Matbaa - Matbaa Dijital

telefon, numaramızİletişim 0537 465 49 17
saat, çalışma saatleri
Hafta içi 09:00 - 19:00   Cumartesi 09:00 - 18:00
İçeriğe git
ANADOLU YAKASI MATBAA
Anadolu yakasında Matbaa, Dijital Baskı işleriniz için bizden fiyat alın.
Fatura İrsaliye ✅
Tahsilat Makbuzu ✅
Kartvizit ✅
Sticker Etiket ✅
Kaşe ✅
Broşür Basımı ✅
One Way Vision ✅
Poster Baskı ✅
Pankart Baskı ✅
Biz Kimiz?
İstanbul Anadolu Yakası'nda hizmet veren Matbaa Dijital hertürlü Matbaa işlerinizde uygun fiyata yüksek kalitede baskı imkanı sunar. Matbaa Dijital, tasarım ve baskı alanında üst düzey hizmet veren, ürün tasarlayan, çözümler üreten, baskı süreçlerinde iyi organize olan ve süreçleri disiplin ile yöneten bir
matbaa firmasıdır. Matbaa Dijital 2014 yılından bu yana tabaka ofset baskı teknolojisi ile hizmet vermekteyiz.Kartvizit, Kaşe, Magnet, Broşür, Zarf, Sticker Etiket, Antetli Kağıt, Cepli Dosya, Katalog, Amerikan Servis, Folyo, Branda, Ona Way Vision, Poster baskı işlerinizde bizden fiyat almadan karar vermeyin.
KARTVİZİT
Kartvizitler şirket yada şahısların ad, soyad, iletişim, ünvan gibi bilgileri içeren. Aranması gerektiğinde kolay bulunabilen. Sizin veya firmanızın görünen yüzü sayılabilecek bir araçtır.
KAŞE
Kaşe firmalar yada şahısların istediği bilgi, sayı, yazı, tarih, imza yada ifadeyi otomatik şekilde basılabilmesine yarayan bir araçtır.
BROŞÜR
Broşür genellikle A6,A5 yada A4 olarak tasarlanıp hazırlanan. Firmanızı, işinizi, verdiğiniz hizmeti, ürününüzü veya duyurunuzu kolaylıkla insanlara ulaştırabildiğiniz bir araçtır.
MAGNET
Firmanızın bilgilerini taşıyan ve size ulaşılmasını kolaylaştıran bu dijitalmagnet örnekleri sayesinde ihtiyaç anında başvurulan ilk isim olmanız, rekabette öne geçmenizi sağlar.
ZARF
Zarf asıl amacı muhafaza olan ve çok çeşitliliği bulunan bir üründür. Diplomat zarf, buklet zarf, torba zarf ve para zarfı olarak yaygın kullanılmaktadır.
STİCKER ETİKET
Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi,  gibi yüzeylere yapıştırılan sticker etiket reklamlar ile daima potansiyel müşterinin markanızı görmesini sağlar, akılda kalıcı bir etki yaratmış olursunuz.
ANTETLİ KAĞIT
Antetli kağıt firma içi  yada dışı, resmi veya özel yazışmalarınızda kurumsallığınızı ve ciddiyetinizi ön planda tutan bir evrak türüdür.
BLOKNOT
Bloknot insanların her türlü yazma, not ihtiyacını giderir. Özellikle sosyal ve yoğun bir iş hayatı olan insanlar, öğrenciler için kullanımı idealdir.
BROŞÜR
Broşür genellikle A6,A5 yada A4 olarak tasarlanıp hazırlanan. Firmanızı, işinizi, verdiğiniz hizmeti, ürününüzü veya duyurunuzu kolaylıkla insanlara ulaştırabildiğiniz bir araçtır.
İçeriğe dön