Sticker Etiket Nedir ?

İçeriğe git

Sticker Etiket Nedir ?

Matbaa Dijital
Yayınlanan by Matbaa Dijital içinde Sticker Etiket · 23 Temmuz 2019
Sticker Etiket üzerinde firmanızın bilgilerinin bulunduğu ucuz yollu bir reklam aracıdır. Genelde sticker etiketi beyaz eşya servisi, klima servisi, spot, pimapen, tesisat sektöründeki firmalar tercih eder.
Sticker Etiket, arkası yapışkanlı kuşe kâğıda basılmaktadır. Üzerine selefon ( laminasyon ) atıldığı için daha geç solar. Sticker Etiket kullanmanızın amacı heran göz önünde bulunmanız ve müşterinizin heran aklında kalmanız. Müşterinizin size ihtiyacı olduğu zaman size daha rahat ulaşabilmesi için kullanılır.
Sticker Etiket tasarlarken dikkat çekici renkler kullanılmasına özen gösterilir. Sticker etikete yapılan tasarımda fazla bilgi olmaması ve önemli bilgilerin büyük punto ile yazılmasına dikkat edilir. Grafik tasarımını uzman kişi tarafından yapılması sizi rakiplerinizden 1 adım daha öne geçirir bu yüzden önemlidir.
Sticker Etiket hem ofset baskı olarak hemde dijital baskıda folyo üzerine basılır. Ofset baskıda yapılan sticker etiket folyo baskıya göre daha ucuzdur lakin dış mekanlarda yağmurdan veya soğuktan daha çabuk etkilenebilir. Folyo baskı ise ofset baskıya göre daha pahalıdır ve daha dayanıklıdır.


İçeriğe dön