Blog Yazılarımız - Matbaa Dijital

telefon, numaramızİletişim 0216 365 32 18
saat, çalışma saatleri
Hafta içi 09:00 - 19:00   Cumartesi 09:00 - 18:00
İçeriğe git

Sticker Etiket Nedir ?

Matbaa Dijital
Yayınlayan içinde Sticker Etiket ·
Sticker Etiket üzerinde firmanızın bilgilerinin bulunduğu ucuz yollu bir reklam aracıdır. Genelde sticker etiketi beyaz eşya servisi, klima servisi, spot, pimapen, tesisat sektöründeki firmalar tercih eder.
Sticker Etiket, arkası yapışkanlı kuşe kâğıda basılmaktadır. Üzerine selefon ( laminasyon ) atıldığı için daha geç solar. Sticker Etiket kullanmanızın amacı heran göz önünde bulunmanız ve müşterinizin heran aklında kalmanız. Müşterinizin size ihtiyacı olduğu zaman size daha rahat ulaşabilmesi için kullanılır.
Sticker Etiket tasarlarken dikkat çekici renkler kullanılmasına özen gösterilir. Sticker etikete yapılan tasarımda fazla bilgi olmaması ve önemli bilgilerin büyük punto ile yazılmasına dikkat edilir. Grafik tasarımını uzman kişi tarafından yapılması sizi rakiplerinizden 1 adım daha öne geçirir bu yüzden önemlidir.
Sticker Etiket hem ofset baskı olarak hemde dijital baskıda folyo üzerine basılır. Ofset baskıda yapılan sticker etiket folyo baskıya göre daha ucuzdur lakin dış mekanlarda yağmurdan veya soğuktan daha çabuk etkilenebilir. Folyo baskı ise ofset baskıya göre daha pahalıdır ve daha dayanıklıdır.


İçeriğe dön